Stylové ubytování U Dobré hraběnky

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kunín 1, Kunín 74253

Stylové ubytování U Dobré hraběnky naleznete v areálu historického Zámku v Kuníně na Severní Moravě. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve třech dvoulůžkových pokojích a jednom jednolůžkovém pokoji s možností přistýlky. Pokoje sídlí v prostorách zámecké půdy a pyšní se výhledem do zámeckého parku. V příjemném prostředí zámeckého stylu či v zámecké zahradě lze uspořádat romantické svatby, rodinné oslavy, školení, firemní večírky a další akce. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo v areálu zámku.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Stylové ubytování U Dobré hraběnky On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj - zelený
Dvoulůžkový pokoj - modrý
Dvoulůžkový Apartmán - růžový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Stylové ubytování U Dobré hraběnky Pokoje

Stylové ubytování je pro hosty připraveno ve třech dvoulůžkových pokojích a jednom jednolůžkovém s možností přistýlky. K dispozici je Růžový apartmán, Zelený dvoulůžkový pokoj, Modrý dvoulůžkový pokoj a Žlutý jednolůžkový pokoj. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují minibarem, stylovým nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Stylové ubytování U Dobré hraběnky Gastronomie

Součástí ubytování je stylová zámecká nekuřácká restaurace se salónky pro 10, 14 a 40 osob, umístěna v přízemních prostorách zámku. Těšit se můžete na chutné snídaně, obědy i večeře v příjemném prostředí zámeckého stylu. Restaurace získala regionální značku "Moravské Kravařsko regionální produkt". Restauraci i salonky je možné využít i pro společenská setkání, svatby, rodinné oslavy či firemní akce.

Stylové ubytování U Dobré hraběnky Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Stylové ubytování U Dobré hraběnky Okolí

Obec Kunín sídlí v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Blízké okolí nabízí spoustu příležitostí k trávení volného času. Navštívit můžete Žerotínský zámek v Novém Jičíně s vlastivědným muzeem, zámek Kunín, hrad Štramberk, Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm a další zajímavá místa.

Stylové ubytování U Dobré hraběnky

Kunín 1, Kunín
Zobrazit celou mapu